Nieruchomość w stanie Utah

Nie potrzebujesz agenta nieruchomości, aby zacząć szukać domów. Dlatego, gdy zaczynasz szukać domów na sprzedaż w Internecie, powinieneś również szukać agenta. Znajdź agenta nieruchomości współpracującego z agentem. Kiedy kupujesz dom, agent musi pracować w Twoim imieniu, aby uzyskać właściwy dom za odpowiednią cenę na czas.

Większość tradycyjnych agentów musi znaleźć swoich klientów i zarabiać pieniądze tylko wtedy, gdy klient kupuje lub sprzedaje z nimi dom. Kwota, jaką zarabiają, zależy od ceny domu – im wyższa cena, tym więcej zarabia agent. Niektórzy tradycyjni agenci pracują ze zniżką, to znaczy pobierają mniej prowizji, ale ich pensja nadal zależy wyłącznie od ceny domu. Agenci działają w zupełnie inny sposób. Zarabiają i otrzymują premie oparte na zadowoleniu klientów, dzięki czemu mogą skupić się na obsłudze klienta (nie na wysokości prowizji). Podczas pracy z dowolnym agentem powinieneś oczekiwać, że: · Pomoże ci zawęzić wyszukiwanie idealnego domu. Zabierz cię do domu osobiście. Utrzymuj negocjacje w swoim imieniu.

Jaka jest różnica między agentem? Agenci – twój prawdziwy prawnik: agent otrzymuje wynagrodzenie, a następnie otrzymuje nagrodę opartą na zadowoleniu klienta, a nie na wysokości prowizji. Dzięki agentowi zyskujesz czas i przestrzeń we własnym tempie, a także umiejętności i zręczność, aby uzyskać właściwy wynik. Posiadanie agenta, który stawia Cię na pierwszym miejscu oznacza: Brak sprzedaży, tylko uczciwe recenzje i tyle wycieczek po domu, ile potrzebujesz. Wyższy standard wydajności potwierdzony przez recenzje klientów. Szybka i łatwa obsługa za pomocą naszych narzędzi online.

Wyszukiwanie i badania. Typowe sposoby znalezienia agenta to: Praca z przyjacielem lub członkiem rodziny: jeśli go znasz, nie oznacza to, że staną się dla Ciebie doskonałym agentem. Utrzymuj przyjaciela lub krewnego na takim samym wysokim poziomie, jak każdy inny agent. Zalecenia od znajomych lub rodziny: polecanie kogoś, kogo znasz, to świetny sposób na skontaktowanie się z agentem, ale nadal powinieneś ocenić jego przydatność, jak każdy inny agent. Znajdź agenta w Internecie: Wiele agentów i firm maklerskich ma strony internetowe. Spotkaj się z agentem na otwartej przestrzeni.

Za każdym razem, gdy wchodzisz do domu otwartego, znajdujesz się na liście kolejnych działań tego agenta. Jeśli chcesz pracować z agentem, którego spotkałeś w ten sposób, odrabiaj pracę domową. Po znalezieniu jednego lub dwóch, z którymi chciałbyś pracować, poszukaj informacji o każdym agencie w sieci za pośrednictwem witryn.

Jeśli zmienisz zdanie lub chcesz później współpracować z innym agentem, zerwanie umowy może być trudne. Przed podpisaniem umowy możesz: Zadać agentowi następujące 15 ważnych pytań, aby upewnić się, że są odpowiednie dla Ciebie. Poproś agenta, aby pracował z tobą przez krótki czas bez zgody, aby upewnić się, że jest odpowiedni. Sprawdź, jak długo potrwa ten okres próbny. Gdy umowa agencyjna kupującego zacznie się urzeczywistniać, wykonaj następujące czynności: Dowiedz się, jak długo będziesz związany umową i sprawdź, czy możesz skrócić to okno. Zapytaj, czy istnieje „klauzula zwalniająca”, która umożliwia rozwiązanie umowy, jeśli nie jesteś zadowolony z ich usług. Zdobądź wszystko podpisane i na piśmie.

Skieruj wyszukiwanie do domów, na które Cię stać. Udowodnij, że poważnie podchodzisz do oferty. Podejmij mądrzejsze decyzje, kiedy przyjdzie czas na zakup pożyczki. Poruszaj się szybko, gdy znajdziesz dom, który ci się podoba. Z reguły będziesz proszony o dostarczenie, oprócz ostatnich list płac, deklaracji podatkowych i wyciągów bankowych. Możesz uzyskać uprzednią zgodę bez kontaktu z pożyczkodawcą. Niektórzy kredytodawcy pobierają opłatę za tę usługę, ale wielu nie. Jednak w niektórych sytuacjach może być konieczne zastanowienie się nad terminem uprzedniej zgody: jeśli nie jesteś gotowy poważnie szukać domu do zakupu, poczekaj na wstępną zgodę. Większość wstępnych stwierdzeń jest przydatna tylko w ograniczonym oknie; 30 do 90 dni, w zależności od pożyczkodawcy. Ponadto, ze względu na długi proces zamykania krótkiej sprzedaży i przejęcia nieruchomości, należy omówić czas na uprzednią zgodę ze swoim agentem nieruchomości lub pożyczkodawcą, jeśli są zainteresowani tego rodzaju nieruchomościami.