Wycieczka do domu przed zakupem

Poświęcając czas na przemyślenie, czego chcesz z wyprzedzeniem, możesz zawęzić wyszukiwanie z tysięcy dostępnych nieruchomości do łatwiejszej do zarządzania grupy, którą możesz eksplorować, studiować i ostatecznie wybrać tę, która najprawdopodobniej stanie się Twoim wymarzonym domem. Rzeczy do rozważenia przed rozpoczęciem wyszukiwania Każdy nabywca domu ma indywidualne potrzeby i preferencje, jeśli chodzi o to, gdzie chcesz mieszkać, w co chcesz mieszkać i ile możesz sobie pozwolić.

Zdecyduj, co jest dla Ciebie ważne: ile domu potrzebujesz? Metrów kwadratowych? Liczba sypialni / łazienek? W jakich obszarach chcesz mieszkać? Jak ważne są szkoły? Na ile domów możesz sobie pozwolić? … lub zawęź możliwości, zastanawiając się, jakie cechy są dla Ciebie ważne: Jaki typ domu? Mieszkanie, kamienica czy dom? Który styl wolisz? Tradycyjny, współczesny, rzemieślnik czy Tudor? Czy chcesz nowy projekt, górny element ustalający lub coś pomiędzy? Czy certyfikacja jest czynnikiem decydującym? · Czy rozważasz krótką sprzedaż lub wykluczenia? Jeśli nie masz na myśli konkretnych szczegółów, nie zniechęcaj się. Częścią znalezienia domu jest znalezienie aktualnie dostępnych domów i wybór odpowiedniego dla siebie. Skorzystaj z tego arkusza roboczego, aby skoncentrować się na tym, który dom będzie dla Ciebie pracował.

Masz pojęcie o tym, jakiego rodzaju domu szukasz, w jakim obszarze powinien on być, a nawet w przedziale cenowym, jaki powinien kosztować Twój wymarzony dom. Zaczynasz dobrze rozumieć, czego chcesz, a teraz nadszedł czas, aby zacząć mówić poważnie. Oczywiście mamy kilka wskazówek, które pomogą Ci znaleźć idealny dom.

Podczas wyszukiwania możesz zobaczyć oferty, które są albo wykluczeniami, albo krótką wyprzedażą. Oto krótki przegląd tego, co to oznacza dla Ciebie i jak je kupić.

Agenci nieruchomości. Jaka jest różnica? Foreclosures i krótka sprzedaż to nie to samo: Foreclosures (inaczej REO lub Real Estate Owned) to dom, który został wykluczony i zwrócony do banku, ponieważ właściciel przestał płacić hipoteka. Krótka sprzedaż ma miejsce, gdy sprzedawca jest winien domowi więcej pieniędzy, niż może zarobić na sprzedaży domu. Dom został sprzedany ze stratą, a sprzedawca tylko częściowo spłaca długi w całym domu. Możesz być zainteresowany kupnem wykluczenia lub krótkiej sprzedaży, ponieważ często możesz kupić dom za mniej niż jego szacunkowa wartość. Powinieneś wiedzieć, że zakup wykluczenia na MLS może być dość prosty, zakup krótkiej sprzedaży jest zwykle długim procesem z kilkoma wzlotami i upadkami. Jak kupić wykluczenia lub krótką wyprzedaż?

Jeśli zastanawiasz się nad odkupem lub krótką wyprzedażą, zalecamy: Praca z agentem, który ma doświadczenie w pracy z nimi. Uzyskać uprzednią zgodę; Twoje finansowanie musi być wiarygodne, jeśli transakcja będzie kontynuowana. Podczas wykluczania pozostań konkurencyjny wobec swojej oferty, bądź przygotowany na napięte terminy kontroli i finansowania oraz oczekuj, że kupisz nieruchomość w takim stanie, w jakim jest (banki często nie chcą napraw). Jeśli chodzi o krótką sprzedaż, bądź cierpliwy i elastyczny, ponieważ może to zająć trochę czasu i może zawieść bez ostrzeżenia.

Spędziłeś czas, przeglądając domy w Internecie, a teraz możesz zacząć szukać prawdziwych rzeczy. W zależności od potrzeb możesz wybrać wycieczki po okolicy i podróżować samochodem, odwiedzać otwarte drzwi lub domy wycieczkowe z agentem. Spójrz w domu osobiście. Jedź samochodem Jedź samochodem to wycieczka do miejsca, w którym możesz chcieć mieszkać. Jeśli dbasz o dom (lub kilka domów) w nieznanym obszarze, podróż może być świetnym sposobem na odczuwanie rzeczy bez marnowania czasu na rozmowę z agentem lub pracę. harmonogram domu. Dowiedz się więcej na temat: Wycieczki po okolicy i podjazdy. Dzień otwarty Open House daje możliwość osobistej kontroli domu, bez pomocy własnego agenta. Otwarte domy znajdują się na listach agentów.

Wielu właścicieli domów spędza dzień jeżdżąc po okolicy i zatrzymując się przy każdym znaku otwartych drzwi. Dobrym pomysłem jest także skorzystanie z mapy online, aby utworzyć trasę do domowych wycieczek. Dowiedz się więcej o odwiedzaniu otwartych domów. Wycieczka do domu z agentem. Kiedy będziesz gotowy spędzić w domu głęboki, nieprzerwany czas, bez konkurowania z innymi kupującymi o widok łazienki, możesz zaplanować wycieczkę do domu. Podróżowanie po domu zazwyczaj wymaga współpracy z agentem kupującego, który może również wymagać uprzedniej zgody kredytowej. Kiedy zwiedzasz kilka domów w ciągu jednego dnia, możesz łatwo pomylić się z tym, co widziałeś, co lubiłeś i co wyglądało na kłopoty.